Iššūkis

OSCAR II yra senas Norvegijos garlaivis, pastatytas 1901, Glasgow. Per Pirmąjį pasaulinį karą 1915 metais Amerikiečių verslininkas Henris Fordas, norėdamas paskatinti taikos misiją Europoje, išsiuntė laivą pirmajai kelionei. Laivo rekonstrukcija buvo būtina, tad Termomontažas priėmė šį iššūkį.

Sprendimas

Kadangi laivas yra 25 metrų ilgio ir 5,4 metrų pločio, reikėjo apie 20 tonų kietojo metalo konstrukcijų, kad būtų pakeistas jo korpusas. Laive buvo įdiegtas naujas vamzdynas ir elektros įrenginiai, taip pat nauji varikliai. Buvo įrengtas prabangus kambarys apatiniame denyje, taip pat įdiegtas baras, dušas ir spintos. Visas laivas buvo perdažytas, išskirtinio patvarumo tikmedžio grindys buvo išklotos išoriniuose deniuose. Laive taip pat buvo įrengta garso sistema linksminti keleivius.

Rezultatas

Mes esame labai patenkinti šio istorinio projekto sėkme ir atlikta rekonstrukcija. Planuojama, jog Oscar II plukdys keleivius po Norvegijos Stavangerio regiono fiordus. Po atliktos rekonstrukcijos, istorinis laivas galės plukdyti 40 keleivių bei įgulos narių.

Proc. visų darbų jūriniuose objektuose
Proc. visų darbų stambiuose pramoniniuose objektuose
Veiklą pradėjome nuo
Nelaimingų atsitikimų per paskutiniuosius 5 metus
Užsienio šalių, kuriose sėkmingai įgyvendinti mūsų projektai

UAB Termomontažas

Minijos g. 169/15
LT-94287, Klaipėda
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel: +370 620 77623

Susisiekite