Iššūkis

Atlikti izoliavimo darbus kruizinio laivo “Norwegian Epic” patalpose “STX EUROPE” statykloje - vienoje iš didžiausių laivų statyklų kompanijų Europos šalyse, įsikūrusioje Saint Nazaire, Prancūzijoje. Šio laivo užsakovas- amerikiečių kompanija – “Norwegian Cruise Lines” (NCL).

Sprendimas

Termomontažas įvykdė laivo atšakos lubų bei sienų izoliavimo darbus “Ultimate” mineralinės vatos plokštėmis bei rulonais, padengtais stiklo audiniu, aliuminio folija ir sunkia "Mapflex" medžiaga, sudaryta iš polimerų bei mineralinių užpildų. Termomontažas taip pat atliko vėdinimo ekranų, suvirinimo, montavimo bei izoliavimo darbus naudojant T9 profilius bei mineralinę vatą, padengtą aliuminio folija iš abiejų pusių.

Rezultatas

Tuo metu, kai kruizinis laivas “Norwegian Epic” buvo pastatytas, jis buvo trečias pagal dydį kruizinis laivas pasaulyje. Laivo ilgis siekė 329,45 metrų, o plotis- 40.64 metrus. Laive gali įsikurti 4100 keleivių bei 1708 įgulos nariai. Po atliktų “Norwegian Epic” statybos darbų, kruizinis laivas išplaukė į Southampton’o uostą (Didžioji Britanija), iš kur perplaukdamas visą Atlanto vandenyną, atplaukė į Niujorką (JAV). “Norwegian Epic” ir toliau tęsia savo sėkmingą darbą kruizinių laivų pramonėje.

Proc. visų darbų jūriniuose objektuose
Proc. visų darbų stambiuose pramoniniuose objektuose
Veiklą pradėjome nuo
Nelaimingų atsitikimų per paskutiniuosius 5 metus
Užsienio šalių, kuriose sėkmingai įgyvendinti mūsų projektai

UAB Termomontažas

Minijos g. 169/15
LT-94287, Klaipėda
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel: +370 620 77623

Susisiekite