Iššūkis

Jūros mokslų ir technologijų centras - Klaipėdos Universiteto fakultetas, atliekantis įvairius mokslinius tyrimus naudojant naujausias technologijas bei siekiantis užtikrinti jūrinio mokslo ir technologijų plėtrą. Buvo nutarta pastatyti modernų mokslinį laivą tam, kad Klaipėdos Universitetas galėtų plėstis mokslinėje srityje ir vykti į numatomas jūrines ekspedicijas.

Sprendimas

Termomontažas buvo pakviestas atlikti izoliavimo, vidaus apdailos, ventiliacijos montavimo, denio įrengimo, įrangos, baldų gamybos bei montavimo darbus. Laive įrengtos dvi stacionarios laboratorijos, skirtos numatomiems geologiniams, biologiniams bei fizikiniams – cheminiams tyrimams. Pagrindiniai laivo matmenys: laivo ilgis 38.7 metrai, plotis 12 metrų, borto aukštis – 4.5 metrai ir grimzlė – 2.8 metrai.

Rezultatas

Laivas "Mintis" buvo įvertintas kaip didelė sėkmė, žingsnis į priekį, užtikrinantis laisvę mokslinei veiklai. Naujai pastatytas laivas “Mintis” atlieka daugiau nei vieną funkciją, leidžiančią studentams stebėti jūrinę aplinką, vandens bei cheminių ginklų jūroje sukeltą taršą.

Proc. visų darbų jūriniuose objektuose
Proc. visų darbų stambiuose pramoniniuose objektuose
Veiklą pradėjome nuo
Nelaimingų atsitikimų per paskutiniuosius 5 metus
Užsienio šalių, kuriose sėkmingai įgyvendinti mūsų projektai

UAB Termomontažas

Minijos g. 169/15
LT-94287, Klaipėda
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel: +370 620 77623

Susisiekite